Hussars_PL Castle

Forum of Hussars_PL, polish guild in Heroes of Gaia


#1 2009-12-06 18:22:42

Vasemir

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 9
Punktów :   

Propozycja fuzji z AuraElite

Dostałem dziś propozycję fuzji od XplicitOne, przywódcy gildii AuraElite.

Hello. This is Xplicit0ne of AuraElite guild currently rank 25th. I am writing this message to you in hopes of possibly combining our guides to form an even stronger guild. Upon merging, you will not lose your leadership over your guild. You'll be appointed A.G.L. Allied Guild Leader. Also, your guild members will be appointed to their original guild name. So in a way, your guild does not disappear. My guild consist of three other guilds as we speak who has agreed to the merge. I am proposing this to you in hopes of stregthening both of our guilds and creating more allies. I understand if this does not interest you however I would greatly appreciate a reply. If this does interest you, please message me back and I can further explain the details. I appreciate your time and do consider.
~Xplicit0ne~
With our goal set in stone, we shall not strive alone.

Odpisałem:

Hi.
I`m thankful for your invitation, but I don`t think we will join you. We are stricte Polish guild - we want to get high in rank, we will fight in wars... But in first place we want to consolide polish players. On the other hand, I have to talk with our members, but as I said, I don`t think we`ll join your idea. Hovewer, we can cooperate in the future.

Zgodnie z tym, co napisałem mu - informuję Was o jego propozycji, jednak sam nie jestem przekonany co do takiej fuzji. Z założenia mieliśmy być wyłącznie polską - a przynajmniej polskojęzyczną - gildią.

Offline

 

#2 2009-12-06 18:36:17

Psonic

Hussar

Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Propozycja fuzji z AuraElite

Moim skromnym zdaniem to nie jest wbrew pozorom taki glupi pomysl by sie z nimi polaczyc a dlaczego:
1. Zyskalibysmy wyzsza pozycje w rankingach
2. wszyscy co juz sa w naszej guild zostali bym i moglibysmy spokojnie prowadzic nasze ustalenia na tym forum
3. Daloby to szanse slabszym graczom miec wzgledne poczucie bezpieczestwa (wieksza guild wieksza moc wosjka i dzialan taktycznych)
4Kazdy z nas zostanie na tej pozycji na ktorej juz jestesmy czyli tak naprawde wiele nie tracimy

Jedyn minus to tak jak juz Vasemir powiedzial burzy koncepcje Polskiej guild ale chyba ta koncepcja zupelnie sie nie sprawdza bo jest nas poprostu za malo

Offline

 

#3 2009-12-06 18:54:56

VertexKID

Hussar

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Propozycja fuzji z AuraElite

Ja jestem za - choć byłoby fajnie mieć stricte Polską Gildie, no ale cóż chęci jedno a rzeczywistość drugie. Jest tu nas garstka naprawdę aktywnych graczy a z czasem to nie wystarczy do obrony. ale nie wiem czy nie szukać do fuzji Gidli przynajmniej z TOP 10 - gdyż z chęcią by nas przyjęli! P.S. jak wywalicie browara to ja zajmuje prawo do sfarmienia - gość jest z Podkarpacia tak jak ja więc się nie obrazi

Offline

 

#4 2009-12-06 19:02:04

Vasemir

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 9
Punktów :   

Re: Propozycja fuzji z AuraElite

Nie byłbym taki pewien, czy TOP 10 byłoby takie chętne do fuzji... Choć z drugiej strony - te "najlepsze" gildie nie są najlepsze jednostkowo, a po prostu mają najwięcej członków (od TOP 10. co najmniej 70 osób).

Coraz częściej słyszę głosy, że gildia tylko dla Polaków nie wypali... Więc, cóż - czekam na jeszcze kilka opinii. Bo moim zdaniem jeśli już rezygnować z Husarii, to iść jak najwyżej - TOP 10 właśnie, choć wtedy stajemy się zwykłymi członkami. No i, szczerze mówiąc, wydaje mi się, że jeśli nie będzie Husarii tak, jak teraz, to ludzie porozchodzą się po różnych gildiach.

Offline

 

#5 2009-12-06 20:33:31

VertexKID

Hussar

Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Propozycja fuzji z AuraElite

Dziś 06/12/2009 o godz 20:26 w składzie Arlyn, Psonic i Ja w wyniku ostatnich wydarzeń - ustaliliśmy że wyślemy zapytanie do Liderów Gildii z Top 10 odnośnie możliwości włączenia jak największej liczby AKTYWNYCH naszych graczy w ich szeregi. Niech się wypowie KAŻDY komu zależy na dalszym losie HUSARII a ostateczną decyzje podejmie Vasemir w środe tj. 9/12/2009.

Offline

 

#6 2009-12-06 20:36:43

Arlyn

Hussar

Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Propozycja fuzji z AuraElite

Jesteśmy ZA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.telinf.pun.pl www.kawaleriapolska.pun.pl www.gpwsiiz.pun.pl www.bachus.pun.pl www.anielskametanoia.pun.pl